18 stycznia 2016

Recepta na sukces?


Zrobiłam sobie małą przerwę od blogowania i kręcenia, jednak taki odwyk nie może trwać wiecznie, prawda? 
Zawsze miałam jakieś ale aby nie napisać posta czy też brak chęci na cokolwiek, albo coś mi niespodziewanie wypadało.Z początkiem nowego roku postanowiłam sobie, że wezmę się w garść, że ten rok będzie mój i będę dążyć do wyznaczonych przez siebie celów. W końcu na sukces trzeba sobie zapracować! Samemu! Wielka wyobraźnia, odrobina cierpliwości i wiele czasu poświęconego na to co kochamy robić -  czy to recepta na sukces? Jak Wy sądzicie, zgodzicie się ze mną czy może macie jakaś inną sprawdzoną receptę na sukces?
Pomimo tego, że zima jakoś szczególnie nie jest moją ulubioną porą roku to kocham za to rzucanie się śnieżkami i zdjęcia w tym białym cudownym puszku. Raj! Na dworze temperatura na minusie, a co zrobiła mądra, przeziębiona Ola? Wyszła na zdjęcia, efekty możecie zobaczyć poniżej!   Co sądzicie?

SNAPCHAT : allexyyx 

8 komentarzy:

 1. Receptą na sukces jest robienie tego co naprawdę się kocha moim zdaniem :) i życie wśród osób, które kochają nas naprawdę.

  http://wszystkooczymmarzakobiety.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze jest!:3 śliczne zdjęcia :) http://maarcixx.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne zdjęcia, kurtka bardzo mi się podoba. Też miałam trochę przerwy i teraz wracam!Pozdrawiam i zapraszam do siebie http://deniss8.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Te rude włosy to masz śliczne :) Ja nie mam recepty na sukces, inspiracja zawsze jakoś tak sama przychodzi, pewnie u Ciebie też :) http://mylifeismyonlylove.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne zdjęcia ! Może i przerwa trwać wiecznie nie może ale czasami się przyda :)

  Zapraszam do siebie http://moda-naszym-swiatem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Regularność na blogu to jedno z moich postanowien i staram się je wypelniać :) Na sukces w koncu trzeba sobie zapracować , sam nie przyjdzie :)
  Piękna sesja i kurtka <3

  http://naataliam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia bardzo fajne, ale lekko wydaję mi się, że prześwietlone xd ale nie jest to coś co nie da się poprawić :D

  www.DuskaB.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy2/12/2016

  Łegulałna łecepta na spektakulałny suckes.

  OdpowiedzUsuń