22 kwietnia 2012

Urodzinki Patki

No siemka, ^^
Wczoraj była imprezka Urodzinowa Pati <3
Więc o 12:30 spotkaliśmy się z Moną., Patą, Beatą i Martyną na parku, poszliśmy do Coloseum na pizze, Później Julia doszła do nas, siedzieliśmy , jedliśmy pizze, i ogólnie, później mieliśmy iść, ,ale jeszcze dziewczyny poszło do kibelka, później jeszcze daliśmy Pacie prezenty, i poszliśmy na lody ^^ A później do panoramki, Z julą do biedronki poszłam po prezent dla niej, odemnie i Juli, Później do MediaExpert i daliśmy jej prezencik ^^ Później do Kibelka, zrobić eksperyment, haha. Później busem na park, i siedzieliśmy tam lataliśmy i wgl ^^ Później na plac zabaw na piątkę. Ogólnie to było super, Ale julka wcześnie poszła ;/. Następnie skatepark, i boisko, tam siedzieliśmy, dziewczyny dzwonili do jakiś ludzi,. i zbita była. później Beata (siorka Pati) poszła, Reszta dziewczyna poszła hm, nwm, o której, A ja z Patą zostałam , i poszliśmy na plac zabaw robić foty ;d  O 19:20 przyjechała mama Paty,  i przy okazji pojechałam z nią, ;d Hm , Co do wczorajszego dnia, to zaliczam do udanych ^^

+ Fotki
Ja/Pata/Beata/Mona/Martyna
Nasz prezencik dla Pati

Ja / foto : Pata

Foto : Pata
Foto : Pata
Mam jeszcze inne zdj, później wstawie, ;d

Prezent: (to co jej kupiłam)
Kosmetyczka 
2 lakiery - Róż jasny, zielony
Perfumy Nazelie Złote
Kolczyki - Wkręty niebieskie
Tofifi

Podoba się Wam prezent, 
To teraz czekam z pata na Imprezkę Urodzinową Julci <3 

8 komentarzy:

 1. Wiesz... bez obrazy, ale żeby brać się za pisanie bloga, trzeba coś wiedzieć o pisaniu.
  Fatalnie czytało mi się ten post! Jeden wielki chaos. Co do interpunkcji, to przecinki stawiasz chyba na chybił, trafił.
  Popracuj trochę, bo mi by było na Twoim miejscu wstyd coś takiego publikować.

  YourRockMusic12

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ktoś tu chyba musi się nauczyć przyjmować krytykę do siebie. Dobrze, że komentarza nie usunęłaś z tego wszystkiego.
  Nie chcę Ci robić na złość, tylko zwrócić Ci uwagę na błędy, które popełniasz. Przy prowadzeniu bloga trzeba liczyć się z poprawną interpunkcją. Pozytywne komentarze będziesz przyjmować z uśmiechem, ale za te negatywne będziesz sie burzyć i obrażać jak dziecko? No to pozdrawiam, za takie podejście.
  Poważne bloggerki powinny liczyć na komentarze i pozytywne i negatywne, bo tylko dzięki negatywnym mogą zrozumieć jakie popełniają błędy.
  Serdecznie pozdrawiam i radzę udać się do słownika, bo jak na razie to Ty sama psujesz reputacje bloga.

  YourRockMusic12

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie róbcie wielkiej afery. Każdy niech sobie stawia przecinki gdzie chce. A z resztą, nie sądzę, żeby Olka prowadziła tego bloga nie wiadomo jak długo. Ale też racją jest to, że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, bo przecież w naszym kraju jest Demokracja XD Trzeba umieć przyjmować krytykę i poprawić to co się innym nie podoba :) Ja prowadzę bardzo aktywny klub, w którym słucham innych wymagań i dzięki temu idzie mi w nim coraz lepiej :) Przychodzi więcej ludzi i jest lepsza atmosfera :D Nie ma się tu tak na serio o co kłócić.


  Pozdrawiam obie dziewczyny xD


  _anna_anna_0

  OdpowiedzUsuń
 6. Całkowicie zgadzam się z anną. Każdy powinien przyjąć krytykę, ale prawdą jest tez ,że to blog Oli i to ona decyduje co i jak. Ja się do kłótni nie dołączam bo to totalnie bez sensu. A co do dnia to zazdroszczę ci ja ostatnio nie mam na nic czasu.

  milusia670

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobra, koniec tematu, przecinki wstawiam tam gdzie chce,
  Heh <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Olka czyli właścicielka nie robi błędów ortograficznych ! A interpunkcja, to może robi parę błędków ale to jest po prostu jej styl pisania i koniec .. Każdy pisze jak chce ;D .. Olu nie przejmuj się ;)

  OdpowiedzUsuń