25 stycznia 2016

Idealny sposób na zabicie nudy?Równe 31 dni do dość ważnej daty. Ale chwila, chwila, jakiej? Prawie 4 lata temu, dokładniej 25.02.2012, tak naprawdę z nudy i ochoty do spróbowania czegoś nowego postanowiłam założyć bloga. Początkowo była to dla mnie zabawa, bloga prowadziłam byle jak, pisałam różne głupoty, które czytali tylko moi znajomi. Jednak z biegiem wkręciłam się w to jeszcze bardziej, zaczęłam dodawać zdjęcia z różnych sesji, zyskałam szersze grono czytelników, w końcu wyszło tak, że już niedługo wybije mi, a raczej nam piękne cztery latka! Z założenia bloga tylko dla zabicia nudy stało się jednak to moją pasją. W skrócie podzieliłam się z Wami moją małą "karierę" na blogosferze. Może rozpiszę się bardziej za ten równy miesiąc. Pomyślimy , zobaczymy!
A Wy ile już działacie na blogosferze? Co Wam dało założenie bloga?


6 komentarzy:

 1. świetnie wyglądasz! 4 lata w blogosferze to bardzo długo! życzę kolejnych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bloguje już dwa lata, jednak gdyby tak pomyśleć, mogłabym dać mojemu blogowi tylko rok, w marcu wybije rok! Nuda działa cuda! Świetny filmik, i zdjęcia!
  Zapraszam Cię też do mnie! ;)) http://hot-schot.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy1/27/2016

  To żeś mi pomogła z moją nudą. No genialne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zakochałam się w tej bluzce ! *.* Gratulacje że tyle blogujesz ! Ja miałam parę blogów, ale jak chcesz się więcej dowiedzieć to wpadaj na bloga, można tam się więcej o tym dowiedzieć ! :*
  http://swiatkobietyblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Prowadzenie bloga to super sprawa!
  Już prawie 4 lata.. to masa czasu. Podziwiam za wytrwałość :)
  Super zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń