9 lutego 2017

Zorganizuj czas z Chmiuro.pl! | CRM
Czasami ciężko pogodzić szkołę / pracę z zainteresowaniami, prawda? Zrobienie zdjęć, przerobienie, a później napisanie dobrego tekstu zajmuję czasami większą chwilę. Podobnie jest z nagraniem filmiku - wymyślenie dobrego tematu, ustawienie kamery, zazwyczaj nagrywanie trwa do godziny, później montaż i wgranie na YT. Osoby udzielające się w internecie wiedzą, że to jednak trochę zajmuję czasu. Ale! Ostatnio znalazłam stronę Chmiuro.pl, która pomoże nam blogerom i nie tylko dobrze zarządzić i zorganizować czas. W pierwszej chwili nie mogłam w to uwierzyć jednak po jakimś czasie korzystania z CRM stwierdzam, że teraz zarządzenie czasem jest o wiele łatwiejsze.

#chmiuro #chmiuro_dla_blogera #C
RM #inflauncer

PLUSY KORZYSTANIA Z CRM :

 • Bardzo dobra organizacja naszego czasu
 • Planowanie przyszłych postów na konkretną datę
 • Zbiór e-mail służbowych 
Chmiuro.pl posiada również aplikację na telefon co mnie bardzo miło zaskoczyło. Zdecydowanie jest to na plus! Teraz nie tylko będziemy mogli korzystać z niej na laptopie czy komputerze ale również i przez telefon i w każdym momencie.
A Wy? Wolicie wersję mobilną czy raczej jesteście za papierowym notatnikiem?

12 komentarzy:

 1. Nie korzystałam nigdy z żadnego organizatora czasu, jeśli codziennie o normalne życie i o blogowanie, ale Twoja recenzja sprawiła, że wypróbuje:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. już czytam któryś post z rzędu o tym i chyba się zdecyduje. doszło mi tyle nowych współprac, że faktycznie musiałabym to gdzieś zgromadzić. wolałam własnie papierowe, ale bym musiała chronić przed moim dzieckiem haha :D .

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wszystko mam zapisywane zarówno w kalendarze papierowym jak i elektronicznym. Bardzo chętnie wypróbuję chmurio, ciekawa jestem tej aplikacji :d
  Pozdrawiam!
  wkomenda.bogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam o tej aplikacji, ale w tej kwestii jestem tradycjonalistką i wolę zwykły kalendarz. Tam też mogę zaplanować sobie posty i jest to dla mnie wygodniejsze :)
  KLAUDIALISIECKA BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz słyszę o tym portalu. Na pewno go wypróbuję bo czasu coraz mniej, a zaległości coraz więcej. Dziękuję.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie, a może akurat coś ci się spodoba i zostaniesz ze mną na dłużej poulciak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam już o tym na którymś blogu :D Jaj jednak jestem zwolenniczką papierowych plannerów ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie sądziłam, że będzie jakaś specjalna stronka dla blogrów i vlogerów. Muszę ją wypróbować, może w końcu zorganizuję czas dla siebie i swojej pasji bo zawsze sie w tym wszystkim gubię

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam tego programu. Do nowości podchodzę z dystansem Nowinki tego typu trochę mnie przerażają

  OdpowiedzUsuń
 9. Zawsze próbuję organizować sobie czas, ale nigdy to nie wychodzi :x, próbowałam wszystkiego!

  OdpowiedzUsuń
 10. Jakoś nie mogę się przekonać do tego typu rozwiązań ...

  OdpowiedzUsuń